Termomodernizacja

Home / Termomodernizacja
COMPANY PROJECTS

Projekty
Termomodernizacji

Zanieczyszczenie powietrza, wzrost cen energii elektrycznej oraz niespełnianie obowiązujących warunków technicznych przez obiekty istniejące, determinują działania mające na celu znalezienie wydajnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, zapobiegających pogłębianiu się tych problemów.

Jedną z dostępnych możliwości jest przeprowadzenie szeroko rozumianej termomodernizacji obiektów już istniejących, które ze względu wiek oraz stan techniczny, nie są zgodne z obecnymi wymaganiami dotyczącymi wartości współczynnika przenikania ciepła oraz maksymalnego rocznego zapotrzebowania na energię pierwotną.

Termomodernizacja polega na zmniejszeniu zużycia energii potrzebnej do ogrzania lub chłodzenia budynku i podgrzania wody użytkowej. W celu doboru najbardziej efektywnego zakresu prac termomodernizacyjnych oraz technologii, należy przeprowadzić audyt energetyczny. Końcowy raport przygotowywany dla klienta ujawnia faktyczny stan budynku, jego charakterystykę energetyczną oraz określa koszty termomodernizacji.

map

PO PIERWSZE

Szansa na skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej, która pozwala odliczyć koszty w zaznaniu podatkowym, wsparcie Regionalnych Programów Operacyjnych oraz środki Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

PO DRUGIE

Długookresowe oszczędności będące wynikiem wykluczenia strat w ogrzewaniu i chłodzeniu budynku.

PO TRZECIE

Idealne połączenie z alternatywnymi źródłami energii, które zabezpieczając zapotrzebowanie na prąd, potrzebny do zasilania nowoczesnych urządzeń grzewczych i chłodzących.

COMPANY PROJECTS

Tier 1
Komponenty

LISTA TIER 1 publikowana corocznie przez magazyn BLOOMBER, to najlepsi producenci w branży fotowoltaicznej.

Wyróżniający się na tle konkurencji najwyższą jakością, wielkością produkcji liczoną w MW, ciągłością produkcji powyżej 5 lat, bardzo dobrym serwisem gwarancyjnym.

ANALIZA I INDYWIDUALNA WYCENA

Biorąc po uwagę różnorodne potrzeby naszych klientów, moc produkcyjna inwestycji jest zawsze dopasowana do obecnych oraz przyszłych potrzeb użytkownika

NIEZBĘDNY SPRZĘT I ZAPLECZE TECHNOLOGICZNE

Nasza samowystarczalność, park maszynowy oraz narzędzia, zabezpieczają całościowo proces budowy

MERYTORYCZNA OPIEKA NAD INWESTYCJĄ

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w realizacji inwestycji o zwiększonej mocy produkcji oraz instalacji przydomowych, doradzimy w wyborze optymalnej technologii oraz komponentów

DOBÓR ODPOWIEDNICH KOMPONENTÓW

Wieloletnia współpraca z producentami fotowoltaiki pozwala nam na ocenę jakości oraz rekomendację rozwiązań zapewniających długie i bezproblemowe użytkowanie

PEŁNA WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM

Począwszy od analizy opłacalności, poprzez przygotowanie dedykowanego projektu oraz montaż instalacji fotowoltaicznej jesteśmy z naszymi klientami

COMPANY PROJECTS

Dofinansowanie
Inwestycji

W ramach przyjętego przez nas modelu biznesowego, klienci SUN FOR YOU otrzymują pomoc w pozyskaniu niezbędnych środków na finansowanie inwestycji. Instytucje finansowe współpracujące z nami oferują:

  • kredyt dla przedsiębiorców do 1 mln PLN
  • leasing operacyjny

Solar For You opracowuje całościową dokumentację na potrzeby procesu analizy zdolności i scoring’u przedsiębiorcy.

PKO Leasing
Nest Bank
BNP Paribas
Raiffeisen Bank
Telefon
Adres
Sun For You Sp. z o.o. ul. Irysowa 9 55-040 Bielany Wrocławskie