Implementation and Optimization Project Manager

SUN FOR YOU Sp. z o.o. – jesteśmy firmą z doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Naszą misją jest tworzenie i realizacja innowacyjnych rozwiązań w obszarze wykorzystania i upowszechniania alternatywnych źródeł energii oraz efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych. Wdrażając innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne pracujemyna rzecz upowszechniania energii czerpiącej swoją moc ze słońca, wpływając tym samym pozytywnie na środowisko naturalne, za które wszyscy jesteśmy odpowiedzialni.

W związku z naszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie, usprawnienie procesów biznesowych oraz integracja przepływu danych między systemami;
  • Tworzenie, planowanie, rozpisywanie nowych procesów;
  • Dostarczanie i analizowanie danych nt. efektywności procesów;
  • Wdrażanie nowych programów/aplikacji;
  • Sprawdzanie kompatybilności pomiędzy programami oraz aplikacjami;
  • Analiza rynku;
  • Techniczny i merytoryczny nadzór nad działaniem aplikacji biznesowych, wykorzystywanych do monitorowania i analizy danych finansowych;
  • Analizowanie jakości danych w systemach informatycznych;
  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2lata);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Inicjatywa w poszukiwaniu i proponowaniu praktycznych rozwiązań;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz argumentowania swoich wniosków;
  • Biegła znajomość MS Office oraz programów do tworzenia/rozpisywania procesów;
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu notacji BPMN;
  • Umiejętność zarządzania czasem, zadaniami oraz nadawania im priorytetów;
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Komunikatywność, otwartość w relacjach z innymi pracownikami, umiejętność pracy w zespole;
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy nt. nowych programów/aplikacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B, zlecenie (według preferencji Kandydata);
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze;
  • prywatną opiekę medyczną.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Sun For You Sp. z o.o. z siedzibą Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 9. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Sun For You Sp. z o.o. z siedzibą Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 9.

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Sun For You Sp. z o.o. z siedzibą Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 9.

Administratorem danych osobowych jest Sun For You Sp. z o.o. z siedzibą Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 9. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Ogłoszenia

Brygadzista prac instalacyjnych

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Brygadzista prac instalacyjnych  Miejsce pracy: WROCŁAW Twoje obowiązki: Koordynowanie, sprawdzanie i wdrażanie nowych ekip

Czytaj dalej...

Projektant PV

Miejsce pracy: Katowice/Wrocław Jako Projektant odpowiedzialny będziesz za: Tworzenie projektów koncepcyjnych instalacji PV (model instalacji + oferta); Obsługa Klienta w zakresie zaprojektowanych instalacji, dokonywanie uzgodnień;

Zamów bezpłatny audyt

Uzupełnij kilka informacji żebyśmy mogli lepiej przygotować się do rozmowy. Skontaktujemy się z Tobą.

SUN FOR YOU Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich jest Administratorem Pani / Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania Pani / Pana zapytania. Informacje o Pani / Pana prawach, Inspektorze Ochrony Danych Osobowych, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajduje się tutaj.

Formularz rekrutacyjny