NASZE DOŚWIADCZENIE

Nasza praca
ma znaczenie

0 MW
to łączna moc naszych instalacji
0 %
prognozowany wzrost cen energii
0 mies.
to średni czas zwrotu z inwestycji
0
paneli słonecznych do 2019 roku
0 boiska
tyle dołożymy w samym roku 2019

SUN FOR YOU

Działamy według ściśle określonych reguł. Naszą główną motywacją jest jak najlepsze rozpoznanie potrzeb Klienta i zaproponowanie mu oferty, która spełni jego oczekiwania na każdym polu.

W naszej pracy najistotniejsze jest nie tylko zaproponowanie Klientom samej nowatorskiej technologii, ale opieka nad całym procesem realizacji projektu: od pierwszego kontaktu aż po odbiór w pełni działającej instalacji. To sprawia, że jeden wykonawca od początku do końca kontroluje prawidłowy przebieg wykonania zadania. Po kolei wygląda to następująco: najpierw użytkownik wskazuje lokalizację inwestycji, określa swoje wymagania dotyczące funkcjonalności i estetyki instalacji, informuje też o obecnym poziomie zużycia energii i określa skalę zapotrzebowania energii w przyszłości. Dokonujemy wówczas bezpłatnej analizy nasłonecznienia i lokalizacji w oparciu o zdjęcia satelitarne, weryfikujemy kąty nachylenia dachu oraz jego powierzchni, oceniamy poszycie dachowe i dokonujemy audytu otoczenia, m.in. wskazując elementy generujących zacienienie. Na tym etapie dokonujemy również selekcji komponentów spełniających oczekiwania techniczne oraz estetyczne klienta.

Kolejny krok to wycena instalacji fotowoltaicznej pod konkretny projekt. Oprócz samych paneli uwzględniamy tu m.in. pozostałe elementy, takie jak falownik/inwerter, zabezpieczenia i okablowanie. Do tego doliczamy również koszty położenia instalacji. Później pozostaje już rozpoczęcie montażu przez dedykowaną grupę specjalistów ds. fotowoltaiki i przygotowanie dokumentacji oraz uzyskanie przez pracowników Sun For You niezbędnych pozwoleń w urzędach oraz instytucjach. Końcowy temat to przekazanie instalacji połączone z kontrolą techniczną wykonania i bezpieczeństwa systemu produkcji energii elektrycznej i weryfikacją estetyki montażu.

#LUDZIE

Nasi specjaliści

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę techniczną?

Ukształtowane przez praktykę kompetencje, wypracowane procesy biznesowe i zaufany zespół pozwalają nam wnieść nową jakość na rodzący się rynek Polski, oraz gwarantować sukces inwestycji w fotowoltaikę.