Klienci Biznesowi

Home / Klienci Biznesowi

Klienci
Biznesowi

Nasze instalacje dla klientów biznesowych uniezależniają od postępujących wzrostów cen energii. Udział kosztów wytworzenia produktu lub usługi ma fundamentalne znaczenie dla każdego biznesu. Wg Instytutu Energii Odnawialnej, począwszy do 2019 podmioty działające na terenie Polski, będą zmagać się ze wzrostem kosztów zakupu energii na poziomie od 20% do 60%. Czynnik ten będzie miał fundamentalne znaczenie dla polityki kosztowej oraz skali rentowności. Jedną z form zabezpieczenia się przed obniżeniem rentowności na skutek wzrostu kosztów energii elektryczne, jest wprowadzenia rozwiązań zmierzających do samowystarczalności lub skutecznego ograniczenia zakupu drogiej energii elektrycznej. Fotowoltaika dla biznesu to zdecydowanie najkrótszy czas zwrotu z inwestycji, ze względu na szczytową moc produkcji oraz wykorzystanie energii przypadające w trakcie dnia. Oszczędności w postaci energii niewykorzystanej podczas dni wolnych można odsprzedać do sieci energetycznej, generując dodatkowy przychód.

map

PO PIERWSZE

Profesjonalnie przygotowana analiza, która odpowie na pytanie dotyczące zasadności inwestycji, uwzględni potrzeby energetyczne obecne oraz przyszłe przedsiębiorstwa.

PO DRUGIE

Inwestycja w fotowoltaikę to przede wszystkim niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Technologia fotowoltaiczna jest jedną z najmniej awaryjnych. Gwarantuje bezproblemową długoletnią produkcję niezbędnej energii elektrycznej.

PO TRZECIE

Ciągłość produkcji i bezawaryjność, które optymalizują wykorzystanie wszelkich zasobów. Instalacja fotowoltaiczna przeciwdziała okresowym ograniczeniom dostaw spowodowanych awariami.

Tier 1
Komponenty

LISTA TIER 1 publikowana corocznie przez magazyn BLOOMBER, to najlepsi producenci w branży fotowoltaicznej.

Wyróżniający się na tle konkurencji najwyższą jakością, wielkością produkcji liczoną w MW, ciągłością produkcji powyżej 5 lat, bardzo dobrym serwisem gwarancyjnym.

ANALIZA I INDYWIDUALNA WYCENA

Biorąc po uwagę różnorodne potrzeby naszych klientów, moc produkcyjna inwestycji jest zawsze dopasowana do obecnych oraz przyszłych potrzeb użytkownika

NIEZBĘDNY SPRZĘT I ZAPLECZE TECHNOLOGICZNE

Nasza samowystarczalność, park maszynowy oraz narzędzia, zabezpieczają całościowo proces budowy

MERYTORYCZNA OPIEKA NAD INWESTYCJĄ

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w realizacji inwestycji o zwiększonej mocy produkcji oraz instalacji przydomowych, doradzimy w wyborze optymalnej technologii oraz komponentów

DOBÓR ODPOWIEDNICH KOMPONENTÓW

Wieloletnia współpraca z producentami fotowoltaiki pozwala nam na ocenę jakości oraz rekomendację rozwiązań zapewniających długie i bezproblemowe użytkowanie

PEŁNA WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM

Począwszy od analizy opłacalności, poprzez przygotowanie dedykowanego projektu oraz montaż instalacji fotowoltaicznej jesteśmy z naszymi klientami

Dofinansowanie
Inwestycji

W ramach przyjętego przez nas modelu biznesowego, klienci SUN FOR YOU otrzymują pomoc w pozyskaniu niezbędnych środków na finansowanie inwestycji. Instytucje finansowe współpracujące z nami oferują:

  • kredyt dla przedsiębiorców do 1 mln PLN
  • leasing operacyjny

Solar For You opracowuje całościową dokumentację na potrzeby procesu analizy zdolności i scoring’u przedsiębiorcy.

PKO Leasing
Nest Bank
BNP Paribas
Raiffeisen Bank
Telefon
Adres
Sun For You Sp. z o.o. ul. Irysowa 9 55-040 Bielany Wrocławskie