Klienci Agro

Home / Klienci Agro

 

Klienci
Agro

Począwszy od wejścia Polski do UE obserwujemy nieustanny proces modernizacji sektora AGRO, który przejawia się upowszechnianiem nowoczesnych maszyn oraz urządzeń rolniczych. Procesowi modernizacji towarzyszy również optymalizacja kosztów, wpływających na konkurencyjność danego gospodarstwa.

Instalacja fotowoltaiczna zaprojektowana dla sektora AGRO oraz zamontowana na budynkach technicznych, inwentarskich i gospodarskich, generuje realne oszczędności ograniczając koszty zużycia energii elektrycznej.

Sektor AGRO, to potrzeby energetyczne generowany 365 dni w roku oraz konieczność ich zaspokojenia. Instalacja fotowoltaiczna statyczna oraz mobilna, rozwiązuje problem długotrwałego zapotrzebowania na energię elektryczną, niwelując potrzebę wykorzystywania spalinowych agregatów prądotwórczych.

 

 

map

PO PIERWSZE

Struktura zabudowy gospodarstw rolnych charakteryzująca się znacznymi połaciami dachowymi, które wzmacniają skalę rentowności oraz produkcji.

PO DRUGIE

Zabezpieczenie zapotrzebowania na energię elektryczną gospodarstwa rolnego ukierunkowanego na produkcję roślinną, sadownictwo, hodowlę oraz przetwórstwo.

PO TRZECIE

Ciągłość produkcji i bezawaryjność, które optymalizują wykorzystanie wszelkich zasobów oraz zabezpieczają przed stratami w produkcji rolnej i hodowli.

Tier 1
Komponenty

LISTA TIER 1 publikowana corocznie przez magazyn BLOOMBER, to najlepsi producenci w branży fotowoltaicznej.

Wyróżniający się na tle konkurencji najwyższą jakością, wielkością produkcji liczoną w MW, ciągłością produkcji powyżej 5 lat, bardzo dobrym serwisem gwarancyjnym.

ANALIZA I INDYWIDUALNA WYCENA

Biorąc po uwagę różnorodne potrzeby naszych klientów, moc produkcyjna inwestycji jest zawsze dopasowana do obecnych oraz przyszłych potrzeb użytkownika

NIEZBĘDNY SPRZĘT I ZAPLECZE TECHNOLOGICZNE

Nasza samowystarczalność, park maszynowy oraz narzędzia, zabezpieczają całościowo proces budowy

MERYTORYCZNA OPIEKA NAD INWESTYCJĄ

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w realizacji inwestycji o zwiększonej mocy produkcji oraz instalacji przydomowych, doradzimy w wyborze optymalnej technologii oraz komponentów

DOBÓR ODPOWIEDNICH KOMPONENTÓW

Wieloletnia współpraca z producentami fotowoltaiki pozwala nam na ocenę jakości oraz rekomendację rozwiązań zapewniających długie i bezproblemowe użytkowanie

PEŁNA WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM

Począwszy od analizy opłacalności, poprzez przygotowanie dedykowanego projektu oraz montaż instalacji fotowoltaicznej jesteśmy z naszymi klientami

Dofinansowanie
Inwestycji

W ramach przyjętego przez nas modelu biznesowego, klienci SUN FOR YOU otrzymują pomoc w pozyskaniu niezbędnych środków na finansowanie inwestycji. Instytucje finansowe współpracujące z nami oferują:

  • kredyt dla przedsiębiorców do 1 mln PLN
  • leasing operacyjny

Solar For You opracowuje całościową dokumentację na potrzeby procesu analizy zdolności i scoring’u przedsiębiorcy.

PKO Leasing
Nest Bank
BNP Paribas
Raiffeisen Bank
Telefon
Adres
Sun For You Sp. z o.o. ul. Irysowa 9 55-040 Bielany Wrocławskie