sun for you

Nasze pierwsze kroki stawialiśmy na wymagającym rynku europejskim, realizując projekty fotowoltaiczne na terenie Francji. Zdobywane latami doświadczenie określa najlepiej liczba 300 – to liczba megawatów wybudowanych przez nas w całym kraju.

Ukształtowane przez praktykę kompetencje, wypracowane procesy biznesowe i zaufany zespół pozwoliły nam wnieść nową jakość na rodzący się rynek polski i zagwarantować sukces w realizacji rodzimych projektów.

Realizowane przez nas projekty są podstawą niezależności energetycznej, optymalizacji kosztów oraz najszybszej stopy zwrotu z inwestycji.

Jesteśmy firmą rodzinną. To, co nas od początku łączy, to również potrzeba rozwoju biznesu poprzez pryzmat duchowych wartości. Zdarza się, że przy takich samych możliwościach jeden biznes się udaje, a drugi kończy porażką. Uważamy, że niezwykle istotne dla odniesienia sukcesu jest wsparcie rodzinne, bo najważniejsze w tym wszystkim są zaufanie i świadomość, że w naszym otoczeniu mamy osoby, na których możemy polegać. Dopiero wtedy biznes nabiera rozpędu. To właśnie połączenie innowacyjnej, proekologicznej technologii z prowadzeniem firmy opartym na wartościach ważnych dla rozwoju człowieka jest podstawąnaszego działania i sukcesów, które w tej branży odnieśliśmy.

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę techniczną?

Ukształtowane przez praktykę kompetencje, wypracowane procesy biznesowe i zaufany zespół pozwalają nam wnieść nową jakość na rodzący się rynek Polski, oraz gwarantować sukces inwestycji w fotowoltaikę.