Użycie nowoczesnych technologii w przedsiębiorstwie to inwestycja przyszłości. Proponujemy Ci zaawansowane rozwiązanie – fotowoltaikę dla firm. Katowice to jeden z regionów, w którym warto szczególnie zadbać o ekologiczne wybory. Wątpliwa jakość powietrza oraz ryzyko podnoszących się cen za energię to czynniki, na które tylko pozornie nie masz wpływu. Dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej możesz w zauważalny sposób ograniczyć zewnętrzne dostawy prądu, zmniejszyć wydatki oraz poprawić czystość powietrza w otoczeniu.

Fotowoltaika Katowice. Dlaczego Sun For You?

Jesteśmy firmą, która działa już od 2009 roku. Zaczęło się od fascynacji możliwościami pozyskiwania energii z naturalnych i ekologicznych źródeł. Praktykowaliśmy we Francji, a dziś z powodzeniem realizujemy krajowe i zagraniczne projekty z zakresu fotowoltaiki. Katowice to tylko jedno z miast w Polsce, w których zaufali nam klienci indywidualni i biznesowi. Do 2020 roku zamontowaliśmy ponad milion paneli słonecznych. Jeśli szukasz zespołu z pasją, który w praktyce nauczył się fachu, gwarantujemy Ci bezpieczeństwo inwestycji od początku do końca. Poprzez udostępnienie alternatywnych źródeł energii, chcemy przynieść Ci realne korzyści i przyczyniać się do troski o środowisko naturalne. 

Fotowoltaika dla firm – Katowice. Zrównoważone rozwiązania

Nasi specjaliści doradzą Ci odpowiednie rozwiązanie. Na tej podstawie będzie działać Twoje nowe źródło energii – fotowoltaika. Katowice, tak jak każdy region, cechuje się pewną specyfiką, którą weźmiemy pod uwagę. Uwzględnimy również branżę, w której działasz – wiemy, ile energii potrzebuje np. mleczarnia, sklep czy hotel. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i indywidualnie dopasujemy ofertę. Doradzimy wybór optymalnej technologii i polecimy Ci rozwiązania umożliwiające długie i bezproblemowe użytkowanie. Jesteśmy samowystarczalni – z naszymi narzędziami cały proces budowy będzie bezpieczny. Pamiętaj – zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Fotowoltaika dla firm – Katowice, Wrocław, Kalisz: nieważne, gdzie są umiejscowione – jest inwestycją pozwalającą na zmniejszenie kosztów prowadzenia biznesu. Przedsiębiorstwa jako pierwsze odczuwają wzrosty cen prądu i awarie. Nie musisz być od tego uzależniony. Kapitał, który zaoszczędzisz na rachunkach, możesz przeznaczyć na rozwój firmy. Sama inwestycja w fotowoltaikę szybko się zwróci, a niewykorzystaną energię możesz odsprzedać do sieci energetycznej. To źródło dodatkowego przychodu! Instalacja będzie służyć Twojej firmie bardzo długo – te, które działają ponad 25 lat, zachowują sprawność na poziomie 90-95%. Zapraszamy na konsultację!