Finansowanie

KREDYT

Obawiasz się, że nie masz wystarczających środków finansowych, aby zainwestować we własną elektrownię słoneczną? Zrealizujemy Twoją inwestycję szybko i sprawnie z najkorzystniejszym dostępnym na rynku kredytem. Współpracujemy z bankami w całej Polsce, oferując klientom najlepsze rozwiązania dedykowane instalacjom fotowoltaicznym. Obecnie współpracujemy z:

Dla naszych klientów opracowujemy całościową dokumentację na potrzeby procesu analizy zdolności kredytowej.

LEASING

Podpisując z nami umowę realizacji inwestycji, otrzymujesz możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznych na korzystnych warunkach, w procedurze uproszczonej, za pomocą leasingu operacyjnego lub konsumenckiego:

Dzięki tej formie finansowania inwestycja spłacana może być z bieżącej produkcji energii i dzięki temu przyniesie wymierne korzyści finansowe już w pierwszych miesiącach działania.

Nasi specjaliści opracują dla Ciebie całościową dokumentację na potrzeby procesu analizy zdolności leasingowej i pomogą załatwić wszelkie formalności.

Dowiedz sie wiecej

Skontaktuj się z nami a chętnie doradzimy w kwestii finansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej

Zamów bezpłatny audyt

Nasi Doradcy Techniczno-Handlowi chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twoich potrzeb.​

SUN FOR YOU Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich jest Administratorem Pani / Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania Pani / Pana zapytania. Informacje o Pani / Pana prawach, Inspektorze Ochrony Danych Osobowych, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajduje się tutaj.