Car Port – PV

Home / Car Port – PV
COMPANY PROJECTS

Car
Port PV

Ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych pozwoliła z spojrzeć na rynek    OZE i szeroko rozumiany rynek motoryzacyjny z totalnie  odmiennej perspektywy. Model upowszechniania samochodów elektrycznych oraz połączony z tym system premii dla posiadaczy indywidualnych oraz firmowych, jest zapowiedzią rewolucji, która rozpoczęła się na polskich drogach. Samochody elektryczne przestają być kaprysem ludzi zamożnych. Są realną alternatywa dla każdego użytkownika dróg.

Car Port  PV to system wiat samochodowych, który może być wznoszony na dowolnym terenie. Konstrukcja poszycia zadaszenia, zakłada wykorzystanie paneli fotowoltaicznych, które chronią przed deszczem, zapewniają odpowiednie zacienie, ale przede wszystkim odpowiadają za produkcję czystej i taniej energii elektrycznej. Energia ta może zostać wykorzystana w dowolny sposób.

Car Port PV jest modelem optymalizacji kosztów dla przedsiębiorców, zwracającyvh się w stronę elektromobilności.

Naturalnym uzupełnieniem Car Portu mogą być ładowarki do obsługi pojazdów z napędem elektrycznym lub hybrydowym typu plug-in. Rozwiązania będące stałym elementem krajobrazu w innych europejskich krajach, stają się również polskim standardem.

map

PO PIERWSZE

Alternatywna produkcja energii elektrycznej  z fotowoltaiki, w przypadku braku możliwości zagospodarowania zadaszenia budynku lub niewystarczającej ilości miejsca na farmę fotowoltaiczna.

PO DRUGIE

Maksymalne wykorzystanie otwartego obszaru, do tej pory zarezerwowanego tylko i wyłącznie dla samochodów. Począwszy od zakładu produkcyjnego, firmy usługowej lub logistycznej, centrum handlowego lub sklepu dyskontowego.

PO TRZECIE

Realne oszczędności i poprawa komfortu użytkowników samochodów napędzanych paliwami kopalnymi oraz elektrycznymi. Brak kosztów odśnieżania, zacienienie oraz ochrona przez uciążliwymi zjawiskami atmosferycznymi.

COMPANY PROJECTS

Tier 1
Komponenty

LISTA TIER 1 publikowana corocznie przez magazyn BLOOMBER, to najlepsi producenci w branży fotowoltaicznej.

Wyróżniający się na tle konkurencji najwyższą jakością, wielkością produkcji liczoną w MW, ciągłością produkcji powyżej 5 lat, bardzo dobrym serwisem gwarancyjnym.

ANALIZA I INDYWIDUALNA WYCENA

Biorąc po uwagę różnorodne potrzeby naszych klientów, moc produkcyjna inwestycji jest zawsze dopasowana do obecnych oraz przyszłych potrzeb użytkownika

NIEZBĘDNY SPRZĘT I ZAPLECZE TECHNOLOGICZNE

Nasza samowystarczalność, park maszynowy oraz narzędzia, zabezpieczają całościowo proces budowy

MERYTORYCZNA OPIEKA NAD INWESTYCJĄ

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w realizacji inwestycji o zwiększonej mocy produkcji oraz instalacji przydomowych, doradzimy w wyborze optymalnej technologii oraz komponentów

DOBÓR ODPOWIEDNICH KOMPONENTÓW

Wieloletnia współpraca z producentami fotowoltaiki pozwala nam na ocenę jakości oraz rekomendację rozwiązań zapewniających długie i bezproblemowe użytkowanie

PEŁNA WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM

Począwszy od analizy opłacalności, poprzez przygotowanie dedykowanego projektu oraz montaż instalacji fotowoltaicznej jesteśmy z naszymi klientami

COMPANY PROJECTS

Dofinansowanie
Inwestycji

W ramach przyjętego przez nas modelu biznesowego, klienci SUN FOR YOU otrzymują pomoc w pozyskaniu niezbędnych środków na finansowanie inwestycji. Instytucje finansowe współpracujące z nami oferują:

  • kredyt dla przedsiębiorców do 1 mln PLN
  • leasing operacyjny

Solar For You opracowuje całościową dokumentację na potrzeby procesu analizy zdolności i scoring’u przedsiębiorcy.

PKO Leasing
Nest Bank
BNP Paribas
Raiffeisen Bank
Telefon
Adres
Sun For You Sp. z o.o. ul. Irysowa 9 55-040 Bielany Wrocławskie